Історичну пам‘ятку на площі Міцкевича відреставрують більш ніж за 3 мільйони

На площі Міцкевича планують відреставрувати історичну пам‘ятку архітектури – будинок 6/7, що знаходиться на розі вулиці Коперника. Про це повідомляється на сторінках сайту системи електронних закупівель ProZorro.

Переможцем тендеру стало приватне підприємство «Володар-Маркет», що зареєстроване у Винниках. Замовником робіт вистапає управління охорони історичного середовища Львівської міської ради. Загальна вартість робіт складає 3 050 260 грн. Завершити процес реставрації, планують до кінця грудня 2018 року. 

Основні роботи мають розпочати у квітні. Тоді ж частково замінять дерев’яні конструкції та перекриють дахи оцинкованим листом. Передбачено також замінити конструкції та покрити купол. У вересні планують відрестарувати віконні рами та змонтувати блискавкозахист. 

Будинок 6/7 на розі вулиці Коперника та площі Міцкевича протягом століття служив кінотеатром із різними власниками та назвами. Збудований він був у 1908–1909 рp. за проектом архітектора Карла Майредера.

В подвір’ї будинку був спочатку кінотеатр «Втіха» («Uciecha», пізніше кінотеатр «ім. Лесі Українки»). Другий поверх займав ресторан «Авеню», що за радянських часів називався «Москва». До 2007 року у цьому будинку функціонували кінотеатри імені Лесі Українки та «Касандра». 

ДЖЕРЕЛО: http://forpost.lviv.ua/

 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ