Львів’ян закликають не купувати житло в сумнівній новобудові

Забудовник розпочав продаж житла в апарт-комплексі LemCity на вул. Липинського – Городницькій, 47, на побудову якого не має жодних дозвільних документів. Про це на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

«Якось погано складається з математикою у деяких львівських забудовників. Тож хочу повідомити: з часів Піфагора нічого не змінилося: чотири – означає чотири, а п’ять – означає п’ять. Аж ніяк не навпаки. І цього не змінить навіть хамство забудовника. Йдеться про об’єкт на вул. Липинського – вул. Городницькій, 47», – каже він.

262001423 451194256414934 6267021273597074366 n

За цією адресою мала б відбутися реконструкція та часткова надбудова/добудова складів. На такі роботи у січні 2018 року ТзОВ фірма «Юнітек» отримала містобудівні умови та обмеження. У грудні того ж 2018-го Інспекція ДАБК у Львові видала дозвіл на виконання будівельних робіт. У цьому документі зазначили, що поверховість об’єкта становить чотири поверхи. Натомість міська інспекція ДАБК уже зафіксувала, що на об’єкті провели бетонні роботи з будівництва 5-го поверху.

Зараз щодо цього будівництва триває перевірка міської інспекції ДАБК. Інспектори мають з’ясувати, чи відбулася власне реконструкція, а чи, може, ТзОВ фірма «Юнітек» провадить нове будівництво. Від цього залежить і розмір штрафу, який випишуть цій фірмі. Любомир Зубач зазначає, що на забудовника з вул. Липинського – вул. Городницької чекають приписи на зупинення робіт та усунення порушень. Якщо ж порушень не усунуть, то і зайвий поверх мають знести.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ