Львів’яни хочуть збудувати на вулиці Куліша багатоповерховий паркінг на тисячу автівок

Автор пояснює свою вимогу тим, у центрі міста відсутній багаторівневий паркінг, що створює великі незручності для львів’ян та туристів, а на вул. Куліша знаходиться торгові центри “Форум та “Магнус”.

“У місті Львові є вже велика кількість готелів, але не паркінгів, тому вважаю, що ще один готель буде зайвим у Львові. Частину отриманих коштів за продаж комунальної власності пропоную вкласти в будівництво паркінгу” – йдеться у тексті петиції. 

Як вказано у петиції, паркінг мають спроектувати на 1000 парко-місць з заїздом з вулиці Куліша і виздом на проспект Чорновола, а також залишити його в комунальній власності.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ

“Ця парковка завжди буде приносити дохід в бюджет. Також пропоную долучити мешканців прилеглих вулиць до дольової участі у будівництві, після чого їм залишається власне паркомісце. Будівництво цього паркінгу вирішить колосальну проблему проблему з парковкою в центральній частині міста та розвантажить дороги від хаотичних паркінгів” – йдеться у тексті петиції. 

Наразі петиція набрала 4 голосів, а до кінця збору підписів залишилось ще 60 днів.

ДЖЕРЕЛО

 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ