Львівська інспекція ДАБК звернулася до прокуратури через самобуд на вул. Котка

За півроку тут без жодних дозволів спорудили чотириповерховий будинок.

На розі вулиць Княгині Ольги та Котка впродовж півроку тривало будівництво чотириповерхівки, яке міська інспекція Держархбудконтролю визнала незаконним. Все тому, що воно відбувалося без жодних дозволів. Тож міська інспекція ДАБК звернулася до прокуратури. Про це у вівторок, 15 травня, повідомив керівник юридичного відділу інспекції ДАБК у Львові Святослав Кіндратів.

«Після того, як про самочинне будівництво на вул. Котка стало відомо у Держархбудконтролі, наші працівники одразу вийшли на об’єкт із перевіркою. Таких ми влаштували п’ять і під час кожної зафіксували, що будівельні роботи проводилися без отримання вихідних даних на проектування, а також розробки та затвердження належним чином проектної документації. Відтак установа притягнула суб’єкта містобудування до відповідальності за організацію самочинного будівництва. Після цього ми видали йому припис про зупинення будівельних та підготовчих робіт і підготували звернення до прокуратури з проханням подати позов до суду про скасування незаконно зареєстрованого права власності», – пояснив Святослав Кіндратів.

Тим часом в управлінні архітектури та урбаністики зазначили, що за декілька останніх років у Львові масово уникають відповідальності за самочинне будівництво. Це роблять шляхом незаконної реєстрації права власності на новозбудований чи реконструйований об’єкт.

«З’явилася схема, коли до будинків добудовують надбудови, прибудови, у старому фонді міста роблять реконструкції. І все це відбувається за лічені дні», – розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Загалом, щоб уникнути незаконних схем, зокрема під час купівлі квартир у новобудовах, фахівці радять стежити за сайтом незаконних забудов та сторінкою містобудівного кадастру Львова.

ДЖЕРЕЛОhttps://zaxid.net/

Leave a Response