Львівська інспекція ДАБК звернулася до прокуратури через самобуд на вул. Котка

За півроку тут без жодних дозволів спорудили чотириповерховий будинок.

На розі вулиць Княгині Ольги та Котка впродовж півроку тривало будівництво чотириповерхівки, яке міська інспекція Держархбудконтролю визнала незаконним. Все тому, що воно відбувалося без жодних дозволів. Тож міська інспекція ДАБК звернулася до прокуратури. Про це у вівторок, 15 травня, повідомив керівник юридичного відділу інспекції ДАБК у Львові Святослав Кіндратів.

«Після того, як про самочинне будівництво на вул. Котка стало відомо у Держархбудконтролі, наші працівники одразу вийшли на об’єкт із перевіркою. Таких ми влаштували п’ять і під час кожної зафіксували, що будівельні роботи проводилися без отримання вихідних даних на проектування, а також розробки та затвердження належним чином проектної документації. Відтак установа притягнула суб’єкта містобудування до відповідальності за організацію самочинного будівництва. Після цього ми видали йому припис про зупинення будівельних та підготовчих робіт і підготували звернення до прокуратури з проханням подати позов до суду про скасування незаконно зареєстрованого права власності», – пояснив Святослав Кіндратів.

Тим часом в управлінні архітектури та урбаністики зазначили, що за декілька останніх років у Львові масово уникають відповідальності за самочинне будівництво. Це роблять шляхом незаконної реєстрації права власності на новозбудований чи реконструйований об’єкт.

«З’явилася схема, коли до будинків добудовують надбудови, прибудови, у старому фонді міста роблять реконструкції. І все це відбувається за лічені дні», – розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Загалом, щоб уникнути незаконних схем, зокрема під час купівлі квартир у новобудовах, фахівці радять стежити за сайтом незаконних забудов та сторінкою містобудівного кадастру Львова.

ДЖЕРЕЛОhttps://zaxid.net/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ