Львівська міськрада затвердила облаштування скверу на вулиці Горбачевського

Сьогодні, 25 квітня, під час засідання сесії Львівської міськради депутати прийняли ухвалу, якою дозволили управлінню архітектури та урбаністики замовити проект змін “Плану зонування Франківського району Львова”, щоб заборонити незаконне будівництво багатоповерхового будинку на вул. Горбачевського, 19, натомість на його місці планують облаштувати сквер.

На цьому місці керівництво Академії наук запланувало збудувати багатоповерховий будинок.

 

Потреба внесення змін – збільшення громадських просторів та озеленених територій загального користування на площі орієновано 1,8 га.

Нагдаємо, сьогодні, під час сесії Львівської міської ради мер Львова Андрій Садовий заявив, що на вул. Горбачевського не буде незаконного будівництва, натомість місто там облаштує сквер.

“По вулиці Горбачевського ми робимо сквер. Чітка позиція міста — там буде сквер” – заявив Андрій Садовий. 

Додамо, 19 квітня, міський голова Львова Андрій Садовий доручив розслідувати незаконну забудову на вул. Тернопільській.

Також минулого тижня Львівська міськрада визначила 10 незаконних новобудов Львова, у яких ризиковано купляти квартири. Тоді ж суд постановив ГО “Наше ідеальне місто” за власний рахунок знести самочинну багатоповерхівку на вул. Варшавській, 22.

Зазначимо, на початку квітня у Львові приступили до демонтажу незаконної забудови на вул. Личаківській, 259. Раніше Варіанти дослідили ситуацію із незаконними забудовами у місті та дізналися як забудовують історичну частину Львова, яка входить до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

ДЖЕРЕЛО: https://varianty.lviv.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ