Мерія погодила будівництво комплексу перевантаження та переробки сміття у Львові

У вівторок, 10 квітня, виконавчий комітет Львівської міськради погодив містобудівні умови та обмеження для будівництва механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки сміття у Львові.

Як йдеться у містобудівній документації, комплекс зведуть на площі 6,7 га. Гранично допустима висотність будівель на цій ділянці становить 20 метрів.

Будівництво запланове на вул. Пластовій, на території очисних споруд «Львівводоканалу». Зводити завод планують у другій половині 2018 року. На території комплексу з переробки ТПВ також буде станція для перевантаження вторсировини та відходів, які залишаться після переробки.

ДЖЕРЕЛО: https://zaxid.net/

Читайте попередні статті на цю тему: У Львові обрали компанію, що розробить документацію для будівництва сміттєпереробного заводу

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ