Мерія закликала львів’ян не купувати квартири на Величковського

Мерія застерігає мешканців від купівлі квартир у забудовника-афериста ПрАТ “Ірокс”

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської міськради.

Під приміщення міської ратуші вийшли невдоволені мешканці Львова, які придбали помешкання в будинку забудовника ПрАТ “Ірокс” на вул. Величковського, 61, до якого не підведені комунікації.

Як пояснив начальник юридичного відділу Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю Львова Святослав Кіндратів, міськрада не має функцій контролю за цим будівництвом, оскільки воно належить до класу наслідків СС3, і такі повноваження здійснює держава.

“У нас найбільш критична ситуація серед забудовників — із компанією “Ірокс”. Вона виникла у зв’язку з прийнятим законом Верховної Ради у 2015 році, згідно з яким активно реалізувалась програма децентралізації. Львівській міській раді від держави передали деякі повноваження щодо контролю за будівництвом, зокрема — щодо об’єктів, які належать до класу наслідків СС1 і СС2, тобто не дуже великі об’єкти і не пам’ятки архітектури.На вул. Величковського відбувається будівництво класу наслідків СС3. Відповідно, міська рада не має функцій контролю над ним. Коли створилась міська інспекція ДАБК в 2016 році, ми вийшли на цей об’єкт, і на наші скарги нам одразу пред’явили розрахунки, згідно з якими об’єкт належить до класу СС3. Відповідно, ми не могли здійснити перевірку на цьому об’єкті. Забудовник намагається обдурити мешканців, не підводячи, з їхніх слів, комунікації до будинку та не забезпечуючи належних умов проживання”, — наголосив Святослав Кіндратів.

За словами посадовця, контроль над будівництвом на вул. Величковського належить Державній архітектурно-будівельній інспекції України.

“Ми ж від себе вже неодноразово звертались до правоохоронних органів. Також від міської ради скеруємо заяву до забудовника та ДАБІ України, з проханням максимально посприяти виходу з цієї ситуації”, — додав він.

Нагадаємо, ПрАТ “Ірокс” у Львові протиправно здійснює будівництво низки багатоповерхових будинків без відповідних дозволів. Відтак, мешканців закликають не купувати квартири в новобудовах цього забудовника.

ДЖЕРЕЛО: https://lviv.depo.ua/ukr/

 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ