Мерія закликала львів’ян не купувати квартири на Величковського

Мерія застерігає мешканців від купівлі квартир у забудовника-афериста ПрАТ “Ірокс”

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської міськради.

Під приміщення міської ратуші вийшли невдоволені мешканці Львова, які придбали помешкання в будинку забудовника ПрАТ “Ірокс” на вул. Величковського, 61, до якого не підведені комунікації.

Як пояснив начальник юридичного відділу Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю Львова Святослав Кіндратів, міськрада не має функцій контролю за цим будівництвом, оскільки воно належить до класу наслідків СС3, і такі повноваження здійснює держава.

“У нас найбільш критична ситуація серед забудовників — із компанією “Ірокс”. Вона виникла у зв’язку з прийнятим законом Верховної Ради у 2015 році, згідно з яким активно реалізувалась програма децентралізації. Львівській міській раді від держави передали деякі повноваження щодо контролю за будівництвом, зокрема — щодо об’єктів, які належать до класу наслідків СС1 і СС2, тобто не дуже великі об’єкти і не пам’ятки архітектури.На вул. Величковського відбувається будівництво класу наслідків СС3. Відповідно, міська рада не має функцій контролю над ним. Коли створилась міська інспекція ДАБК в 2016 році, ми вийшли на цей об’єкт, і на наші скарги нам одразу пред’явили розрахунки, згідно з якими об’єкт належить до класу СС3. Відповідно, ми не могли здійснити перевірку на цьому об’єкті. Забудовник намагається обдурити мешканців, не підводячи, з їхніх слів, комунікації до будинку та не забезпечуючи належних умов проживання”, — наголосив Святослав Кіндратів.

За словами посадовця, контроль над будівництвом на вул. Величковського належить Державній архітектурно-будівельній інспекції України.

“Ми ж від себе вже неодноразово звертались до правоохоронних органів. Також від міської ради скеруємо заяву до забудовника та ДАБІ України, з проханням максимально посприяти виходу з цієї ситуації”, — додав він.

Нагадаємо, ПрАТ “Ірокс” у Львові протиправно здійснює будівництво низки багатоповерхових будинків без відповідних дозволів. Відтак, мешканців закликають не купувати квартири в новобудовах цього забудовника.

ДЖЕРЕЛО: https://lviv.depo.ua/ukr/