Мерія закликає мешканців Львова не купувати квартири в ПрАТ “Ірокс”

На території міста Львова активно здійснюється будівництво багатоквартирних житлових будинків. У більшості випадків це будівництво здійснюється відповідно до вимог чинного законодавста. Львівська міська рада та її виконавчі органи в межах повноважень всіляко підтримують забудовників. Однак у Львові є ряд незаконних дій з боку підприємців, які протиправно здійснюють будівництво багатоповерхових будинків без відповідних дозволів. Серед них ПрАТ “Ірокс”. 

ПрАТ “Ірокс” протягом багатьох років проводить протиправне будівництво багатоповерхових будинків на вул. Антонича-Майданній; вул. Шевченка, 418; вул. Тернопільська, 42. Ці будинки ведуться без документів на землекористування, без відповідних наданих умов та обмежень, та інших дозвільних документів. 

Тому мерія застерігає мешканців Львова від придбання квартир на  трьох об’єктах: на вул. Антонича-Майданній; вул. Шевченка, 418; вул. Тернопільська, 42. Оскільки будівництво здійснює ПрАТ “Ірокс” без жодних дозвільних документів, а люди, які придбають житло в цих будинках не матимуть змоги оформити право власності на житло і будуть змушені звертатися до суду. 

За словами Гелени Пайонкевич, директора юридичного департаменту ЛМР, по всіх об’єктах ПрАТ “Ірокс” відкриті кримінальні провадження в судах. Також міська рада подала позов до суду щодо витребування майна по об’єкту на вул. Тернопілська, 42.