Мерія закликає мешканців Львова не купувати квартири в ПрАТ “Ірокс”

На території міста Львова активно здійснюється будівництво багатоквартирних житлових будинків. У більшості випадків це будівництво здійснюється відповідно до вимог чинного законодавста. Львівська міська рада та її виконавчі органи в межах повноважень всіляко підтримують забудовників. Однак у Львові є ряд незаконних дій з боку підприємців, які протиправно здійснюють будівництво багатоповерхових будинків без відповідних дозволів. Серед них ПрАТ “Ірокс”. 

ПрАТ “Ірокс” протягом багатьох років проводить протиправне будівництво багатоповерхових будинків на вул. Антонича-Майданній; вул. Шевченка, 418; вул. Тернопільська, 42. Ці будинки ведуться без документів на землекористування, без відповідних наданих умов та обмежень, та інших дозвільних документів. 

Тому мерія застерігає мешканців Львова від придбання квартир на  трьох об’єктах: на вул. Антонича-Майданній; вул. Шевченка, 418; вул. Тернопільська, 42. Оскільки будівництво здійснює ПрАТ “Ірокс” без жодних дозвільних документів, а люди, які придбають житло в цих будинках не матимуть змоги оформити право власності на житло і будуть змушені звертатися до суду. 

За словами Гелени Пайонкевич, директора юридичного департаменту ЛМР, по всіх об’єктах ПрАТ “Ірокс” відкриті кримінальні провадження в судах. Також міська рада подала позов до суду щодо витребування майна по об’єкту на вул. Тернопілська, 42. 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ