Мешканцям “Під Голоском” представили проміжні результати вирішення проблемних питань району

На виконавчому комітеті розглянули рішення щодо вирішення низки проблемних питань території, визначеної детальним планом житлового району “Під Голоском”

Мешканцям "Під Голоском" представили про…

 

Вчора в актовому залі Шевченківської РА відбулася робоча зустріч представників мерії з мешканцями мікрорайону “Під Голоском”.  Про це пише Depo.Львів. Під час зустрічі присутнім було озвучено, що зроблено за останній місяць для вирішення низки проблемних питань території. Йшлось про ініційовані зміни до плану зонування району, озеро Стосіка, внесення змін до проекту будівництва дороги, розроблення конкурсного завдання на будівництво школи та закладу дошкільної освіти.

“Ми почали рух у напрямку формування нового зонінгу мікрорайону „Під Голоском”. Вже прийнята перша ухвала сесії ЛМР, якою надано дозвіл на розробку і виготовлення цього зонінгу, і визначений проектант, який це буде робити. Це є важлива річ, на якій наполягали мешканці, щоб підійти до цього району комплексно і не робити точкових змін, а визначитися раз і назавжди в одному документі”, — розповідає Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

Так, попередні напрацювання змін, які розглядали на робочій групі, передбачають суттєве скорочення планованої кількості житла, щоб зняти навантаження на інфраструктуру, і збільшити відповідно соціальні об’єкти і зони рекреації. Тут мова про так звану територію інкубаторної станції, куди хочуть повернути школу. Це стосується також озера Стосіка — це велике озеро, довкола якого є зелені насадження, які обов’язково треба зберегти, і зробити це парковою зоною. Відповідно в цьому вже зробили важливий крок — передали це озеро на баланс Шевченківської РА, і воно вже є міське.

“Ще одна важлива річ — ми просунулися в питанні будівництва школи. Ми вибрали одну земельну ділянку, яка знаходиться рівновіддалено від вул. Малоголосківської і району “Під Голоском”. Вже підготовлена земельна документація. Прийняли рішення виконкому про проведення архітектурного конкурсу, щоб ця школа була не просто функціональною, а була красивою, сучасною, європейською будівлею. Вже підготовлено технічне завдання і в найближчий час оголосимо конкурс. Запрошуємо архітекторів долучитися.

Щодо доріг, то є проектована магістраль, яка має проходити через цей мікрорайон — починаючи з вул. Тунельної і вийти аж на вул. Під Голоском. Ми це розглядаємо, як два відрізки. Якщо взяти відрізок від вул. Тунельної до вул. Малоголосківської, то там все добре, половина робіт вже зроблена. Проблеми і питання виникли з другою частиною, яка має вийти на вул. Під Голоском. Ми змушені були посунити її кілька метрів у бік, бо там є забудова. Тому зараз обмірковуємо, як її облаштувати”, — пояснив посадовець.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ