Мінрегіон розробив новий законопроект щодо реконструкції застарілих кварталів

 

На своїй Facebook сторінці заступник Міністра регіонального розвитку Лев Ревазович Парцхаладзе повідомляє про Реконструкцію застарілого житла різної поверховості.
А не лише до 5 поверхів.

Сьогодні відповідно до чинного закону про реконструкцію застарілий житловий фонд – це будинки лише до 5 поверхів, які за своїм технічним станом не відповідають нормативам щодо безпеки і комфорту проживання. 
Граничний строк їх експлуатації збіг, а конструкції зносилися не менше ніж 60%.

Проте насправді в Україні є житло й іншої поверховості, яке також потребує реконструкції. Мінрегіон спільно з ДІПРОМІСТО розробив новий законопроект щодо реконструкції застарілих кварталів, який покликаний нарешті розпочати цей процес на практиці.

Ми розширили перелік об’єктів, які можуть реконструюватися і в новому законопроекті прописали, що реконструкції підлягають будинки різної поверховості та інші об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури, технічний стан яких вже не відповідає нормативному.

Сьогодні в Україні близько 1 млрд кв. м житлового фонду, майже 70-80% з якого – застаріле житло. За оцінками експертів, близько 75 млн кв.м житла в Україні є аварійним і непридатним для проживання. Тому запровадження ефективного механізму реновації застарілого житла в Україні на практиці є вкрай актуальним.

Із законопроектом можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/…/1QsB89j0YNtywR3DVBqJATO2z9…/view…

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ