Міська рада Львова виділила гроші на будівництво дороги до Білогорщі

Із бюджету Львова виділили майже 23 000 грн на будівництво гравійної дороги західного обходу міста до Білогорщі. Про це йдеться у розпорядженні №110 міського голови Львова Андрія Садового.

Андрій Садовий розпорядився надати з бюджету розвитку міста 19 080 грн на будівництво гравійної дороги західного обходу Львова до житлового масиву “Білогорща”.

“Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування управління капітального будівництва за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова в сумі 19 080 грн”, – йдеться у документі.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Зазначимо, повна вартість будівництва гравійної дороги західного обходу Львова до Білогорщі становить 27,7 млн грн. Всі роботи виконуватиме ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл” і завершити їх компанія повинна до 31 серпня цього року.

Про будівництво гравійної дороги від західного обходу Львова до Білогорщі заговорили у міськраді ще у 2015 році, тоді з бюджету виділили 200 000 грн на виготовлення проектно-кошторисної документації.

А саму дорогу, протяжність якої мала становити орієнтовно 2 км (проїжджа частина не менше, ніж 7 м завширшки та 1,5 м узбіччя з обох сторін), мали звести ще у 2016 році.

Додамо, у листопаді 2017 року Садовий виділив 23 000 грн з бюджету міста на зведення цієї дороги.

ДЖЕРЕЛО: https://varianty.lviv.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ