На Левандівці зведуть новий житловий комплекс

Виконком дозволив збудувати на вул.Роксоляни два 6-поверхові житлові будинки з дворівневим підземним паркінгом.

 17 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на нове будівництво ТзОВ “Галицька перспектива” комплексу багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Роксоляни у Львові.

Новий житловий комплекс збудують на 8 земельних ділянках, загальною площею 0,6904 га, що перебувають у приватній власності та передбачені для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Згідно із містобудівною документацією, житловий комплекс складатиметься із двох 6-поверхових будинків висотою 21 метр. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 40%, площа будинків складатиме 1586,32 м² та 929,66 м².

“Йде мова про забудову середньої поверховості. Тут пропонується збудувати 6 поверхів з наявністю дворівневого паркінгу” – пояснив головний архітектор міста Антон Коломєйцев.

У новому житловому кварталі забудовник облаштує майданчик для дітей загальною площею у 106,87м², майданчик для занять фізкультурою – 53,44 м², майданчик для відпочинку дорослого населення – 48,9 м², підземний сміттєвий майданчик, гостьову автостоянку та дворівневий підземний паркінг.

За словами Коломєйцева, будівництво повністю відповідає усім будівельнии нормам та вимогам. 

Земельні ділянки, на яких зведуть житловий комплекс, належать до зони Ж-3 – зона багатоповерхової житлової забудови відповідно до детального плану території району у межах вул. Роксоляни – вул. Білогорщі.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ “Галицька перспектива” зареєстроване з 2019 року у Львові, займається організацією будівництва будівель. Власниками фірми є львів’яни, Андрій Депко і Ірина Депко, Ганна Калита, Ольга і Катерина Луцишини, Марія Онисько, Оксана Камінська, Роман Матвій. Андрій Депко, Ольга Луцишин та Роман Матвій є також власниками обслуговуючого кооперативу “Садово-городнє товариство “Інструментальник”.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ