На Львівщині стрімко скорочується будівництво житла

За обсягом будівельних робіт Львівська область серед регіонів України посіла п’яте місце.

Підприємства Львівщини у січні-вересні 2018 року виконали будівельних робіт на 5337,5 мільйона гривень, що на 13,6% більше порівняно з січнем-вереснем 2017 року. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Головного управління статистики у Львівській області.

За інформацією статистів, за обсягом будівельних робіт Львівська область серед регіонів України посіла п’яте місце, за темпом зростання будівельної продукції – сьоме місце.

“Обсяги будівельних робіт зросли на будівництві інженерних споруд на 37,1%, нежитлових будівель – на 8,4%, а на будівництві житла скоротились на 11,2%”, – йдеться у повідомленні.

ДЖЕРЕЛО: https://lviv.depo.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ