На місці аварійного будинку на вулиці Хмельницького у Львові УГКЦ зведе культурно-духовний центр

Висота будівель не має перевищувати 14,5 м.

Виконком Львівської міської ради погодив знесення аварійного будинку на вулиці Богдана Хмельницького, 34, 36 у Львові, на місці якого Провінція отців Василіян УГКЦ зведе духовно-культурний центр для реколекційних практик. Відповідне рішення прийняли 16 серпня.

Висота будівель не має перевищувати 14,5 м, оскільки, за словами очільниці управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко, територія належить до історичного ареалу, а в історико-містобудівному обґрунтуванні є обмеження щодо висотності забудови у цьому районі. Новобудову зведуть поруч із найстарішим храмом Львова — Церкви святого Миколая ПЦУ.

Будинок, який знесуть

Будівництво вестимуть на земельній ділянці площею 2,6, яка призначена для зведення громадських та релігійних споруд. 

Додамо, що Отці Василіяни — один із основних чернечих орденів УГКЦ. Під номером 36 на вулиці Богдана Хмельницького розташований Василіянський Монастир святого Онуфрія. 

Вікторія Ейсмунт

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/news

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ