НА ПАСІЧНІЙ ЗБУДУЮТЬ НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ

Найвищий будинок матиме висоту 85 м.

Візуалізація ЛМР

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ЛМР

На Пасічній, 133 у Львові збудують сім багатоповерхівок із комерційними приміщеннями та підземним паркінгом. Відповідні містобудівні умови та обмеження на проектування погодили на засіданні виконкому ЛМР, 9 жовтня.

Звести комплекс планують у шести чергах на площі майже 12 га. Висота будинків не має перевищувати 85 м (приблизно як висота церкви Ольги та Єлизавети на Городоцькій, яку вважають найвищою в місті). Відсоток забудови становитиме 30%.

Нинішня територія майбутньої забудови

Будівництво кварталу передбачене детальним планом території, обмеженої вулицями Зеленою, Пасічною та Пирогівкою. Будувати квартал планує ТзОВ «ЖБК “Ваш Дім”». Згідно з даними системи Youcontrol, компанія належить Віталієві Антонову, який також є власником ПАТ «Концерн Галнафтогаз» та низки промислових і будівельних компаній. Серед засновників – кіпрська компанія «Сарубас Лімітед» та Babila Trading Limited. Також ПАТ «Концерн Галнафтогаз» планує збудувати шестиповерховий готель у центрі Львова.

Додамо, що неподалік майбутнього будівництва цей же забудовник уже завершує будівництво ЖК «Пасічний» та малоповерхову забудову на Зеленій.

Вікторія Ейсмунт

Візуалізацію надали в ЛМР