НА ПАСІЧНІЙ ЗБУДУЮТЬ НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ КВАРТАЛ

Найвищий будинок матиме висоту 85 м.

Візуалізація ЛМР

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ЛМР

На Пасічній, 133 у Львові збудують сім багатоповерхівок із комерційними приміщеннями та підземним паркінгом. Відповідні містобудівні умови та обмеження на проектування погодили на засіданні виконкому ЛМР, 9 жовтня.

Звести комплекс планують у шести чергах на площі майже 12 га. Висота будинків не має перевищувати 85 м (приблизно як висота церкви Ольги та Єлизавети на Городоцькій, яку вважають найвищою в місті). Відсоток забудови становитиме 30%.

Нинішня територія майбутньої забудови

Будівництво кварталу передбачене детальним планом території, обмеженої вулицями Зеленою, Пасічною та Пирогівкою. Будувати квартал планує ТзОВ «ЖБК “Ваш Дім”». Згідно з даними системи Youcontrol, компанія належить Віталієві Антонову, який також є власником ПАТ «Концерн Галнафтогаз» та низки промислових і будівельних компаній. Серед засновників – кіпрська компанія «Сарубас Лімітед» та Babila Trading Limited. Також ПАТ «Концерн Галнафтогаз» планує збудувати шестиповерховий готель у центрі Львова.

Додамо, що неподалік майбутнього будівництва цей же забудовник уже завершує будівництво ЖК «Пасічний» та малоповерхову забудову на Зеленій.

Вікторія Ейсмунт

Візуалізацію надали в ЛМР

 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ