На перехресті Стрийської та Наукової збудують готель та офісний центр

Озеро навпроти парку «Боднарівка» збережуть та облагородять.

Візуалізацію надали в ЛМР

ВІЗУАЛІЗАЦІЮ НАДАЛИ В ЛМР

На перехресті вулиць Стрийської та Наукової збудують спортивно-офісний центр та апарт-готель. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодили за засіданні виконавчого комітету сьогодні, 26 липня.

Максимальна висота спортивно-офісного центру сягатиме 27 м, готелю – 44-64 м, закладів торгівлі та громадського харчування – до 14 м.

За словами керівника управління ахітектури та урбаністики Юліана Чаплінського, у детальному плані території, який розробили ще у 2016 році, тут передбачали висотне будівництво. Втім тепер інвестор знизив поверховість та розділив будинки на кампуси. Готель буде призначений для конференцій, а озеро навпроти парку «Боднарівка» збережуть та облагородять.

Будівництво вестиме ТзОВ «Агенція Європростір». Згідно з даними системи Youcontrol, компанія зареєстрована у Львові. Її керівником є хмельничанин Олександр Берба. Серед засновників також Акціонерне товариство «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Акорд”». Олександр Берба та акціонерне товариство є серед співзасновників низки будівельних компаній мережі Avalon. Додамо, що бізнес-партнером Олександра Берби по Avalon є львівський бізнесмен та депутат Григорій Козловський.

Вікторія Ейсмунт

Візуалізація ЛМР

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ