На площі Двірцевій проклали асфальт та встановили лавки

Відновити трамвайний рух до площі мають за місяць.

Фото: Тарас Бабенчук

ФОТО: ТАРАС БАБЕНЧУК

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ

До відкриття першої частини площі Двірцевої у Львові залишився приблизно місяць. Тоді до залізничного вокзалу має знову поїхати трамвай.

Наразі тут уже замінили підземні комунікації, проклали трамвайні колії, замостили ї бруківкою, встановили зупинкові павільйони, а днями на проїжджій частині, де курсуватимуть автобуси, проклали перший шар асфальту. На пішохідній частині посередині площі встановили кілька лавок.

Другу частину площі, де мають збудувати підземний паркінг та фонтан, мають робити наступного року. Тоді ж проведуть реконструкцію всієї вулиці Чернівецької, середина якої пішохідним променадом вестиме до залізничного вокзалу. Проєкт реконструкції Чернівецької перебуває на експертизі.

 

Тарас Бабенчук

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА     або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.

Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ