На площі Двірцевій встановили трамвайні колії

ЛКП «Львівелектротранс» облаштувало колії на реконструйованій площі Двірцевій.

Про це повідомляє відділ комунікації Львівської міськради.

   Триває реконструкція та ремонт площі Двірцевої. Відновлення руху громадського електротранспорту через площу планується на початок грудня 2019 року. Згідно з задумом проектантів, саме трамвай має стати головним транспортом на оновленій пл. Двірцевій, який забезпечуватиме можливість за 15 хвилин діставатися до центру міста. До початку робіт від входу головної будівлі залізничного вокзалу до найближчої трамвайної зупинки було понад 137 метрів, після завершення реконструкції буде лише 30 метрів. Фактично, трамвай висаджуватиме пасажирів із багажем просто перед фасадом Залізничного вокзалу.

 

На площі Двірцевій встановили трамвайні колії

   Загальна вартість робіт, які виконала служба колії ЛКП «Львівелектротранс» на об’єкті «Реконструкція пл. Двірцевої», становить 1 млн. 63 тис. грн. Роботи передбачили влаштування 750 м трамвайних колій, один стрілочний перевід, одне пересічення колій та один температурний компенсатор. Ще п’ять стрілочних переводів облаштовано з допомогою інших підрядних організацій. Завершення комплексу робіт з влаштування трамвайних колій та монтажу контактної мережі очікується до кінця листопада 2019 року. 1 з 2 фото Львівської міськради фото Львівської міськради

   «Орієнтуючись на досвід європейських міст та враховуючи світові тенденції розвитку електротранспорту, у Львові вперше серед українських міст застосують європейські матеріали та технології при закладанні контактної мережі, що дозволить суттєво знизити витрати із бюджету міста на обслуговування та подальшу підтримку її роботи», — повідомив Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс».

   Також вперше у практиці Львова будуть використані надійні та елегантні металеві опори контактної мережі від словацького виробника, що дозволять мінімізувати загальну кількість опор та кабелів контактної мережі в повітрі. На опорах передбачено розміщення світильників зовнішнього вуличного освітлення, для уникнення перевантаження площі великою кількістю електричних опор.

 

На площі Двірцевій встановили трамвайні колії

На площі Двірцевій встановили трамвайні колії

   Також у ЛКП «Львівелектротранс» повідомили, що колії на вул. Чернівецькій, які вже реконструйовані два роки тому, залишаться в існуючому вигляді. Зупинку на початку вул. Чернівецької додатково відремонтують. 1 з 4 фото Львівської міськради фото Львівської міськради фото Львівської міськради фото Львівської міськради Окрім того, на оновленій площі Двірцевій передбачено низку рішень для зручності і комфорту водіїв та інших працівників міського електротранспорту. Серед них — просторий та комфортний диспетчерський пункт для відпочинку водіїв, який буде розташовано одразу біля зупинок і додаткові запасні колії, на яких можна буде відставити трамвай під час відпочинку водія чи водійки так, що він не заважатиме ні проходу пішоходів, ні проїзду іншого транспорту, ні навіть проїзду іншого трамвая.

   Для додаткової зручності пасажирів передбачено великі павільйони зупинок з освітленням в дашку та електронними табло, які сповіщатимуть про прибуття трамваїв. Запроектовано також безбар’єрний захід на всі платформи, висота яких не перевищуватиме 25 см.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ