НА ПЛОЩІ ДВІРЦЕВІЙ ЗАВЕРШУЮТЬ ПЕРШИЙ ЕТАП РЕКОНСТРУКЦІЇ

Уже замінили водогони, забрали всі «повітряні» дроти, а також проклали нову телефонну мережу.

У Львові звершують перший етап реконструкції площі Двірцевої. Уже завершили заміну водогонів, забрали всі «повітряні» дроти, а також проклали нову телефонну мережу. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Станом на зараз облаштували 4 платформи для висадки і посадки пасажирів трамваїв, 2 платформи для пасажирів автобусів, збудували коробку диспетчерського пункту та продовжують облаштовувати фундамент фонтану. Як повідомляв раніше у коментарі Tvoemisto.tv  заступник керівника департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий, до кінця листопада першу частину площі планують відкрити. Окрім цього, до головного вокзалу у Львові також мали би під’їжджати у трамваї.

Наступного року планують завершити роботи на вулиці Чернівецькій. За словами міського голови Андрія Садового, проект вже отримали та віддали на експертизу. Згодом має відбутися тендер. Інша частина робіт — це будівництво підземного паркінгу.

Нагадаємо, що площу Двірцеву почали реконструювати 1 березня. Другий етап реконструкції розпочали 22 березня: закрили автостанцію та перенесли її за двома локаціями. З 26 березня для проїзду закрили праву частину вулиці Чернівецької, а на лівій організували реверсний рух. У травні на площу перестали курсувати трамваї.

Вартість робіт, які виконує ТзОВ «Онур Конструкціон», становить 165,5 млн гривень без урахування підземного паркінгу. Проект виготовили у ЛКП «Інститут просторового розвитку». За проектом, на площі розділять потоки громадського та приватного транспорту, облаштують велодоріжки, озеленення та перенесуть зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу. 

Фото пресслужби ЛМР

ДЖЕРЕЛО