НА ПЛОЩІ ДВІРЦЕВІЙ ЗАВЕРШУЮТЬ ПЕРШИЙ ЕТАП РЕКОНСТРУКЦІЇ

Уже замінили водогони, забрали всі «повітряні» дроти, а також проклали нову телефонну мережу.

У Львові звершують перший етап реконструкції площі Двірцевої. Уже завершили заміну водогонів, забрали всі «повітряні» дроти, а також проклали нову телефонну мережу. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Станом на зараз облаштували 4 платформи для висадки і посадки пасажирів трамваїв, 2 платформи для пасажирів автобусів, збудували коробку диспетчерського пункту та продовжують облаштовувати фундамент фонтану. Як повідомляв раніше у коментарі Tvoemisto.tv  заступник керівника департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий, до кінця листопада першу частину площі планують відкрити. Окрім цього, до головного вокзалу у Львові також мали би під’їжджати у трамваї.

Наступного року планують завершити роботи на вулиці Чернівецькій. За словами міського голови Андрія Садового, проект вже отримали та віддали на експертизу. Згодом має відбутися тендер. Інша частина робіт — це будівництво підземного паркінгу.

Нагадаємо, що площу Двірцеву почали реконструювати 1 березня. Другий етап реконструкції розпочали 22 березня: закрили автостанцію та перенесли її за двома локаціями. З 26 березня для проїзду закрили праву частину вулиці Чернівецької, а на лівій організували реверсний рух. У травні на площу перестали курсувати трамваї.

Вартість робіт, які виконує ТзОВ «Онур Конструкціон», становить 165,5 млн гривень без урахування підземного паркінгу. Проект виготовили у ЛКП «Інститут просторового розвитку». За проектом, на площі розділять потоки громадського та приватного транспорту, облаштують велодоріжки, озеленення та перенесуть зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу. 

Фото пресслужби ЛМР

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ