На території колишнього кінескопу дозволили збудувати скляний офіс

Висота офісного центру сягатиме 14 поверхів.

На вулиці Героїв УПА, 73 збудують 14-поверховий склянний офісний центр із підземним дворівневим паркінгом. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодли на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 6 вересня.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Земельні ділянки, на яких планують вести будівництво, призначені для будівництва та обслуговування громадської забудови. У межах забудови між вулицею Антоновича та Героїв УПА прокладуть додатковий проїзд.

Будівництво вестимуть ТзОВ «Карелла», ТзОВ «Квадродім», ТзОВ «Роксав» та ПП «Віва-Ф». Згідно з даними системи Youcontrol, ТзОВ «Карелла» зареєстроване у Києві та понад 15 років займається будівництвом. Фірма належить київським забудовникам Іллі Битці та Євгену Введенському. ТзОВ «Квадродім» займається орендою нерухомості та зареєстроване на вулиці Антоновича, 122 у Львові. Його власником є киянин Євгеній Ковалик, а серед засновників – спільне українсько-словацьке підприємство «Тріада Форум».

ТзОВ «Роксав» також належить Євгену Ковалику і зареєстроване у Львові поруч із ТзОВ «Квадродім». ПП «Віва-Ф» також займається орендою приміщень і зареєстроване на Антоновича, 120. Воно було замовником розробки детального плану території. Його власниками є Наталія та Володимр Швед, а засновником – ТзОВ «Ріел Естейт Груп». Ця ж компанія будує поруч ЖК із офісами. 

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ