На Замарстинівській збудують житлову багатоповерхівку

На Замарстинівській збудують житлову багатоповерхівку

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив будівництво багатоквартирного житлового будинку на вулиці Замарстинівській. Про це передає кореспондент Дивись.info. Зокрема, виконком видав містобудівні умови та обмеження на будівництво ПП “Соната сервіс груп” багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Замарстинівській, 127 зі знесенням існуючих будівель.

На Замарстинівській збудують житлову багатоповерхівку

Будинок збудують на місці існуючих триповерхових споруд. Загальна площа трьох земельних ділянок – 0,4084 га. Земля перебуває у комунальній власності й призначена для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Функціональне призначення земельних ділянок – зона Г-2 – зона центру ділової, громадської діяльності районного значення відповідно до зонінгу Шевченківського району. Максимальна висота споруди визначена на рівні 24 і 33 мю. Максимальний відсоток забудови – 58,5%.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ