Над ТРЦ Forum Lviv добудують ще приміщення — що там буде

Торговий центр збільшиться на 5 тисяч метрів квадратних.

Фото: ДСНС Львівської області

ФОТО: ДСНС ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Над ТРЦ Forum Lviv добудують додаткові приміщення, там відкриють нові два зали «Планети кіно» та торгівельні площі. Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердив сьогодні, 13 листопада, виконком ЛМР.

Дозвіл на реконструкцію надали ПрАТ «Мульті Весте Україна З» за рахунок надбудови торгово-розважального центру «Форум Львів» на вул. Під Дубом, 7-Б.

Реконструкцію проведуть з вулиці Джерельної. Проєкт пройшов експертизу та погоджений на містобудівній раді, запевнили інвестори.

Член виконкому, секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило нагадав, що на містобудівній раді було зауваження стосовно збільшення транспортного навантаження на вулиці Під Дубом, Куліша.

«На містобудівній раді було зауваження. Навантаження на вулиці збільшиться, збільшиться кількість авто. З кількістю паркомісць все гаразд, але це центральна частина, там завжди корки», – зазначив він.

Тож у рішенні запропонували інвестору долучитися до вирішення транспортних проблем на цій ділянці. 

Надбудова передбачає додаткові 5 тисяч метрів квадратних площі. Там розмістять кінотеатр, додаткові торгівельні площі та відпочинкову зону.  

Нагадаємо, що Forum Lviv відкрили у Львові 25 вересня 2015 року. У ТРЦ працює кінотеатр Планета Кіно Cinetech+ і 4DX.

Вікторія Савіцька
Візуалізація ЛМР
ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА     або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ