Не готель, а фудкорти. У мерії пояснили, що будують на площі Двірцевій

Чотириповерхова будівля, яка нещодавно «виринула» в межах реконструкції площі Двірцевої, не буде готелем. Після завершення всіх робіт тут облаштують фудкорт. Про це на своїй сторінці у написав заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міської ради Львова Андрій Білий.

За словами Білого, у колишньому диспетчерському пункті «Львівелектротрансу», який зараз активно розбудовують, буде фудкорт.

Посадовець також опублікував візуалізацію, із якої видно, що будівля матиме чотири поверхи, поруч із нею планують облаштувати невеликий літній майданчик.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ