НЕПОДАЛІК ЦЕНТРУ ЛЬВОВА ЗВЕДУТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

У Львові на перетині вулиць Антоновича – Грюнвальдська зведуть багатоповерховий житловий будинок з підземний паркінгом. Відповідне рішення 28 вересня прийняв міськвиконком.

Будівництво вестимуть на місці наявних нежитлових будівель та теплового пункту, який мають реконструювати. Згідно з містобудівними умовами та обмеженнями, висота майбутніх будівель не перевищуватиме 24,5 метри. Будівництво вестимуть в межах історичного ареалу міста. Фасад будинку повинен бути погоджений з управлінням охорони історичного середовища.

Замовником будівництва є ТзОВ «Дальта». За даними Youcontrol, основними власниками фірми є екс-заступник міністра оброни України, нардеп 4-го скликання Богдан Буца та депутат Львівської міськради 5-го скликання («Наша Україна») Володимир Мармура. Богдан Буца також є співвласником декількох компаній у Львові, що займаються виробництвом та установкою металоконструкцій та виборів із металу.

 

Заначимо, що це рішення виносилось на виконком кілька разів. Його погодили лише після сплати компанією штрафу у 2,5 млн гривень.

 

Візуалізація надана ЛМР

Leave a Response