НЕПОДАЛІК ЦЕНТРУ ЛЬВОВА ЗВЕДУТЬ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

У Львові на перетині вулиць Антоновича – Грюнвальдська зведуть багатоповерховий житловий будинок з підземний паркінгом. Відповідне рішення 28 вересня прийняв міськвиконком.

Будівництво вестимуть на місці наявних нежитлових будівель та теплового пункту, який мають реконструювати. Згідно з містобудівними умовами та обмеженнями, висота майбутніх будівель не перевищуватиме 24,5 метри. Будівництво вестимуть в межах історичного ареалу міста. Фасад будинку повинен бути погоджений з управлінням охорони історичного середовища.

Замовником будівництва є ТзОВ «Дальта». За даними Youcontrol, основними власниками фірми є екс-заступник міністра оброни України, нардеп 4-го скликання Богдан Буца та депутат Львівської міськради 5-го скликання («Наша Україна») Володимир Мармура. Богдан Буца також є співвласником декількох компаній у Львові, що займаються виробництвом та установкою металоконструкцій та виборів із металу.

 

Заначимо, що це рішення виносилось на виконком кілька разів. Його погодили лише після сплати компанією штрафу у 2,5 млн гривень.

 

Візуалізація надана ЛМР

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ