Новий Авалон у Львові

Міськрада Львова погодила «Авалону» будівництво житлового комплексу на Липинського.

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Авалон юніон» чотирьох багатоквартирних житлових будинків із вбудованими приміщеннями громадського призначення, а також із трансформаторною підстанцією на вул. В. Липинського, 27. Відповідне рішення сьогодні, 8 червня, прийняв виконком міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

Як йдеться у проекті рішення, на земельній ділянці площею 1,2922 га ТзОВ «Авалон юніон» будуватиме чотири багатоквартирні житлові будинки із вбудованими приміщеннями громадського призначення, а також із трансформаторною підстанцією.

Цільове призначення землі – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. Категорія – землі житлової та громадської забудови. Ділянка розташована у зоні Г-2 та зоні Ж-2 – торгово-ділові зони місцевого значення та зона малоповерхової квартирної житлової забудови.

Максимально допустимий відсоток забудови ділянки виконком встановив на рівні 35,7%.

Гранично допустима висота майбутнього житла не повинна перевищувати 35, 32 та 26 м, а це, за приблизними підрахунками Львівського порталу, – будинки на 10-11 та 8 поверхів. Хоча на візуалізації видно, що проект будівництва наразі передбачає будинки до 7 поверхів.

ДЖЕРЕЛО: https://portal.lviv.ua/