Новий Авалон у Львові

Міськрада Львова погодила «Авалону» будівництво житлового комплексу на Липинського.

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Авалон юніон» чотирьох багатоквартирних житлових будинків із вбудованими приміщеннями громадського призначення, а також із трансформаторною підстанцією на вул. В. Липинського, 27. Відповідне рішення сьогодні, 8 червня, прийняв виконком міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

Як йдеться у проекті рішення, на земельній ділянці площею 1,2922 га ТзОВ «Авалон юніон» будуватиме чотири багатоквартирні житлові будинки із вбудованими приміщеннями громадського призначення, а також із трансформаторною підстанцією.

Цільове призначення землі – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. Категорія – землі житлової та громадської забудови. Ділянка розташована у зоні Г-2 та зоні Ж-2 – торгово-ділові зони місцевого значення та зона малоповерхової квартирної житлової забудови.

Максимально допустимий відсоток забудови ділянки виконком встановив на рівні 35,7%.

Гранично допустима висота майбутнього житла не повинна перевищувати 35, 32 та 26 м, а це, за приблизними підрахунками Львівського порталу, – будинки на 10-11 та 8 поверхів. Хоча на візуалізації видно, що проект будівництва наразі передбачає будинки до 7 поверхів.

ДЖЕРЕЛО: https://portal.lviv.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ