Новий готель в історичній частині міста Лева

У п’ятницю, 6 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради погодив детальний план території (ДПТ), що передбачає будівництво готелю на вул. Вороного поблизу готелю «Жорж» у Львові.

У проекті ДПТ, який розробили працівники ДП ДІПМ «Містопроект», вказано, що зараз ділянка, площею 0,1848 га, використовується як стихійний майданчик для паркування автомобілів. Натомість на цій ділянці заплановано звести готель зі знесенням нежитлової будівлі під №4 на вул. Вороного, пише zaxid.net.

Поверховість майбутнього готелю становитиме 6 поверхів. За попередніми підрахунками, у підземному паркінгу буде 64 паркомісця, а у готелі буде від 120 до 154 номерів.

Раніше ZAXID.NET писав, що наприкінці березня виконком ЛМР дозволивТзОВ «Ательєр» розробити детальний план цієї території. Однак тоді йшлось про будівництво багаторівневого паркнігу.

ДЖЕРЕЛО: https://inlviv.in.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ