НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС З ДИТСАДКОМ У ЛЬВОВІ

На вулиці Джорджа Вашингтона, 1 збудують житловий комплекс з дитсадком та підземним паркінгом, а також облаштують додаткові смуги руху на кільцевому перехресті вул. Вашингтона та вул. Зеленої. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодив ПП «Західшляхрембуд» виконком міської ради 17 серпня.

Зазначимо, що на першу чергу будівництва містобудівні умови підприємство отримало ще в червні минулого року. Зараз виконком погодив ще чотири багатоповерхівки та підземний паркінг, додатково висунувши вимогу побудувати на території комплексу дитячий садок. Висота будинків у житловому комплексі становитиме від 25 до 28 метрів.

Також забудовник має покращити транспортну інфраструктуру біля комплексу. Зокрема, на вулиці Джорджа Вашингтона планують облаштувати смугу для громадського транспорту, а також додаткову смугу для правого повороту з вул. Зеленої на вул. Вашингтона і смугу для правого повороту з вул. Вашингтона на вул. Зелену. Крім того, за кошт забудовника впорядкують перехрестя вул. Вашингтона – вул. Пасіки Галицькі і встановлять на ньому світлофор.

Згідно з даними YouControl, власницею ПП «Західшляхрембуд» є львів’янка Любов Феник, що також володіє будівельними компаніями «Глобус буд» та «Глобус груп». Усі вони зареєстровані за адресою вул. Джорджа Вашингтона, 1.

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ