ОБЕРЕЖНО, незаконні забудови!

У Львові щонайменше за трьома адресами зараз тривають самовільні будівельні роботи. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, зараз незаконні роботи проводять на розі вул. Зарицьких і вул. Грецької, де надбудували «шпаківню», і вже є право власності на неї.

На вул. О. Степанівни пробили отвір в австрійському будинку і зробили проріз у хіднику. Біля будинку №4 на вул. Квітки-Основ’яненка зрізали дерево і роблять в’їзд для майбутнього гаражу та вже заливають фундамент під гараж.

«На роботи на цих об’єкта ніхто не отримував жодних будівельних паспортів, ані містобудівних умов і обмежень. Тобто, у кожному з цих випадків бачимо присутність схеми незаконної реєстрації права власності на новозбудований чи реконструйований об’єкт будівництва», – зазначив Юліан Чаплінський.

За його словами, саме за такою схемою у Львові зараз «узаконюють» прибудови, надбудови, реконструкції у старому фонді міста. Коли ж на об’єкт приходять представники інспекції ДАБК, то забудовник показує документи на право власності на цей об’єкт.Тобто реєстратори і приватні нотаріуси зловживають своїми повноваженнями і реєструють право власності на споруди, які не мають жодних дозволів.

НАГАДАЄМО, що перевірити об’єкт на законність можна на Інтерактивній мапі забудов.

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ