Палац Гната Хоткевича відреставрують

На ремонтні роботи міська рада виділила понад 4 млн грн.

У Львові в Палаці культури імені Гната Хоткевича, що на вул. Кушевича, 1, проводять ремонтні роботи приміщень. До кінця року хочуть відремонтувати вбиральні та фойє. На ремонт Львівська міська рада виділила понад 4 млн гривень.

Палац Гната Хоткевича відреставрують - подивись, що зроблять

У Палаці культури імені Гната Хоткевича ремонтують вбиральні та планують оновити фойє. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила в. о. керівниці закладу Олександра Онишкевич.

«Раніше колектор був у аварійному стані, тому зараз ремонтуємо усі каналізаційні мережі. Окрім цього, облаштовуємо нові чоловічу та жіночу вбиральні, у тому числі для маломобільних, а також кімнату матері і дитини з пеленальним столиком, полицями і кріслом, де можна буде погодувати маля», – каже вона.

За її словами, у фойє Палацу планують поставити дивани та столики, де люди могли би зачекати та мали змогу підзарядити мобільні телефони.

Ремонт планують завершити до кінця цього року. На це Львівська міська рада виділила понад 4 млн гривень.

Палац Гната Хоткевича відреставрують - подивись, що зроблять

Палац Гната Хоткевича відреставрують - подивись, що зроблять

Палац Гната Хоткевича відреставрують - подивись, що зроблять

Ольга Коваль

Візуалізації зі сторінки Андрія Москаленка / Фейсбук

 

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ