УЧАСНИКИ АСОЦІАЦІЇ ВПРОВАДЖУЮТЬ НОВІ СТАНДАРТИ ЖИТЛА: МАЛОПОВЕРХОВА ЗАБУДОВА ТА ПОДВІР’Я БЕЗ АВТО

У комплекс входитиме підземний паркінг, оскільки забудовник вирішив продовжити традицію «вільного подвір’я» від автомобілів для відпочинку мешканців та безпеки дітей.

На території, обмеженій вулицями Пасічна, Зелена, Пимоненка, Вашингтона, розпочато будівництво нового житлового кварталу, який стане продовженням першого кварталу малоповерхової забудови у Львові – Villa Magnolia від компанії «Ваш Дім».

У комплекс входитиме підземний паркінг, оскільки забудовник вирішив продовжити традицію «вільного подвір’я» від автомобілів для відпочинку мешканців та безпеки дітей. Територія і під’їзди мають бути оснащені системами відеоспостереження. Передбачено зарядні станції для електромобілів, облаштування дитячого і спортивного майданчиків.

Проектантами нового комплексу стала проектна майстерня Бєляєвих, яка проектувала перший комплекс Villa Magnolia. Забудовник планує в майбутньому створити тут повноцінний і єдиний житловий квартал висотністю у два-пять поверхів без сусідства з 16-24-поверхівками.

Основне спрямування нової «Villa Мagnolia Spring» – відновлення традицій будівництва у Львові польського та австрійського періоду, яке характеризується якістю та комфортністю саме малоповерхового житла з увагою до території, що складає єдиний житловий простір. На думку дослідників розвитку міських територій, такий підхід цікавий і комфортний тим, що не перенасичує квартал надмірною кількістю мешканців, не створює надмірного навантаження на інфраструктуру і сприяє розвитку добросусідства.

На перших поверхах заплановані квартири-патіо, які мають свої приквартирні діля

нки, що виходять у внутрішній двір, а на останніх поверхах облаштовані просторі тераси площею до 40 кв. м. Ціни на початок будівництва забудовник встановив на рівні від 16 200 до 21 000 грн/кв. м. Будівництво заплановано закінчити до 2020 року.

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ