ПЕТИЦІЯ ПРО ЗАБОРОНУ БУДІВНИЦТВА У ЛЬВОВІ ЖИТЛА БЕЗ САДОЧКІВ НАБРАЛА НЕОБХІДНІ ГОЛОСИ

У Львові петиція про заборону будівництва нових будинків, офісів та розважальних центрів без збільшення мережі комунальних навчальних закладів набрала 504 голоси з 500 необхідних. Зареєструвала звернення голова ГО «Батьківська рада Львівщини» Олена Пономарева 29 жовтня.

«Через брак закладів дошкільної освіти, в порушення ст.53 Конституції України, тисячі дітей не можуть навчатися, про що свідчать дані електронної черги в ЗДО. Намагання управління освіти ЛМР збільшити кількість місць у садках за рахунок ущільнення груп – призводить до порушення санітарних та інших норм, порушуються права дітей на якісну освіту такі заходи не сприяють вирішенню проблеми. Аналогічна проблема з переповненими класами (понад норми) і в школах», – зазначає авторка петиції.

У громадській організації вважають, що в міському бюджеті варто передбачити більші видатки на відкриття нових комунальних шкіл та дошкільних навчальних закладів.

Відтак, «Батьківська рада Львівщини» вимагає заборонити будівництво нових багатоквартирних будинків (готелів тощо), офісних (розважальних, торгівельних) центрів без збільшення мережі нових комунальних навчальних закладів, насамперед, садків та шкіл. У ГО хочуть, щоб міська влада не погоджувала жодної документації, пов’язаної з будівництвом, без погодження від управління освіти про те, що місць у садках і школах вистачить на всіх, згідно з нормами. Якщо ж місць бракує, забудовник має зобов’язатись побудувати безкоштовну школу чи садок для міста.

Також у «Батьківській раді Львівщині» вимагають заборонити звільняти забудовників від інвестиційних внесків, а сплачені кошти спрямовувати на розвиток мережі комунальних закладів освіти. У ГО нагадують – кожна дитина має право на безкоштовну та якісну (у відповідних умовах) освіту.

Оскільки звернення набрало 500 голосів, його на сесії ЛМР мають розглянути депутати. Як зазначив депутат Ігор Телішевський, документ розглянуть на найближчому засіданні сесії, що заплановане на 29 листопада.

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ