Підсумки житлового будівництва за перші півроку 2019-го

На своїй Facebook сторінці заступник Міністра регіонального розвитку Лев Ревазович Парцхаладзе підводить підсумки житлового будівництва.

 Вже прийнято в експлуатацію 4911,2 тис. кв. метрів загальної площі житла. Це на  50,6% більше, ніж за перші півроку 2018-го.

З чим це пов’язано?
Минулого року Верховною Радою був підтриманий і прийнятий Закон про так звану “будівельну амністію”, який дозволив багатьом українцям узаконити самочинно збудовані приватні і дачні будинки за спрощеною процедурою. На його виконання Мінрегіоном було затверджено порядок прийняття в експлуатацію таких об’єктів. І цей механізм працює!


прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 369,1 тис. кв. м. Це на 89%  більше, ніж за такий же період минулого року.

 у містах України було прийнято в експлуатацію 2887,1 тис кв. метрів житла (58,8%), у сільській місцевості – 2024,1 тис кв. метрів (41,2%).

 42% загального обсягу житла було прийнято в експлуатацію у багатоквартирних будинках, 58% – в одноквартирних будинках.

 всього введено в експлуатацію 53258 нових квартир.

 лідери за обсягами введеного в експлуатацію житла:

  • Київська область (684,3 тис кв. м),
  • Львівська область (632,9 тис кв. м),
  • Одеська область (474,8 тис кв. м),
  • Івано-Франківська область (431,6 тис кв. м),
  • м. Київ (430,6 тис кв. м).

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ