Поблизу Голосківського кладовища у Львові збудують триповерхівку

Максимальна висота будинку не має перевищувати 12 м.

Візуалізація: Карпатбуд

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ: КАРПАТБУД

На вулиці Круглій, 9 у Львові збудують триповерхівку з вбудованими та прибудованими громадськими закладами й гаражем. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодили на виконкомі ЛМР  7 лютого.

Земельні ділянки загальною площею 0,08 га призначена для будівництва й обслуговування багатоквартирного житла. Згідно з містобудівною документацією, у цьому районі не можна будувати споруди вищі, ніж 4 поверхи, тож максимальна висота будинку не має перевищувати 12 м, а відсоток забудови – 32%.

Будівництво вестиме корпорація «Карпатбуд». Згідно з даними Youcontrol, компанія належить Олегу Карвацькому й працює на ринку понад 20 років. Керує «Карпатбудом» Юрій Карвацький.

Вікторія Ейсмунт

Візуалізації «Карпатбуду»

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ