Податкова перевірятиме особисті дані покупців нерухомості

Перевірятимуть відповідності ПІБ, ідентифікаційного номера покупців

Що сталося. Державна податкова служба забезпечуватиме перевірку відповідності прізвища, імен та по батькові людини, реєстраційного номера облікової картки платника податків фізичних осіб-покупців нерухомості перед оформленням ними майнових прав. 

Джерело. Про це йдеться у спільному наказі Міністерства фінансів та Міністерства юстиції.

Деталі. Документ визначає механізм та загальні правила подання реєстраторами, нотаріусами запитів на перевірку відповідності реєстраційних даних особи даним державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ