Порядок проведення громадських слухань під час розроблення містобудівної документації оновлять

Мінрегіоном було розроблено проект Постанови, якою заплановано внести зміни до ПКМУ від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Вказаним документом буде викладено в новій редакції Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, а також затверджено Порядок проведення громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади.

Вказанова постанова набере чинності одночасно із Законом України від 17.06.2020 року №711-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель».

Містобудування в Україні

Юрій БрикайлоDREAMDIM & URBANDATA

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ