Пошук в реєстрі дозвільних документів ДАБІ/ДІАМ — URBANDATA

 

З початком війни було обмежено та/або закрито багато реєстрів, серед них і реєстри дозвільних документів ДАБІ/ДІАМ — інформація про зареєстровані повідомлення та декларації про початок виконання будівельних робіт, про дозволи на будівництво, про декларації про прийняття об’єктів в експлуатацію та сертифікати.

Звісно замовники будівництва, як правило, зберігали в себе дані про зареєстровані документи, або могли їх знайти в своєму кабінеті, проте непоодинокими є ситуації, коли реєстраційний номер документа не вдається знайти… Що ж робити в такому випадку?

Можна направити запит до ДІАМ і чекати відповіді, а можна скористатися сервісом URBANDATA і отримати дані практично миттєво.

На URBANDATA та в Telegram-боті DabiBot працює пошук дозвільних документів та документів про введення об’єктів в експлуатацію. 

Важливо: мова йде про документи, які було зареєстровано до 24.02.2022 року; документи, зареєстровані з 24.02.2022 і до сьогодні, можна отримати направивши відповідний запит до ДІАМ.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ