Пристрасті за «Під Голоском»: апеляційний суд скасував рішення виконкому ЛМР щодо житлового району

Фото: Варіанти Львів
Вчора, 28 жовтня, Восьмий апеляційний адміністративний суд скасував рішення виконкому «Про затвердження внесення змін до ДПТ житлового району Під Голоском», яким внесено зміни до плану зонування Шевченківського району у Львові.

Про це повідомила у Facebook директорка юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

«Позивачі – ОСББ «Малоголосківська 8д». Мотив – ДПТ було внесено зміни в зонінг, а це можна робити тільки рішенням ради. Наші заперечення – рада делегувала виконкому право це робити. Остаточну крапку в цій справі поставить суд касаційної інстанції. Або мирова угода. Чому ні? Насправді ця судова справа зачіпає інтереси багатьох – власників квартир у вже заселених будинках та тих, хто купили квартири в будинках, що будуються. І звісно будівельних компаній, на звернення яких розроблено ДПТ. Наше завдання – знайти розумний компроміс в цій ситуації в межах закону. Поза всім – робоча група продовжує працювати. Документи на будівництво доріг завершують оформляти ТОВ «Лев девелопмент»і ТОВ «Плюс Девелопмент», а ТОВ «Нова оселя» завершує будівництво садочку», – написала Гелена Пайонкевич.

 
 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА     або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.

Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ

 

 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ