«РІЕЛУ» дозволили забудувати територію колишнього «АЛМАЗІНСТРУМЕНТУ»

За планами забудови, зі сторони вул. Волинської та вул. Промислової зведуть житлові будинки з вбудованими приміщеннями центру розвитку дитини, магазинами та амбулаторією сімейного лікаря.

Будівельній компанії «Ріел» затвердили містобудівні умови та обмеження на будівництво житлових комплексів на території колишнього заводу «Алмазінструмент». Відповідне рішення прийняли сьогодні, 18 жовтня, під час засідання виконкому ЛМР.

За планами забудови «Алмазінструменту», зі сторони вулиць Волинської та Промислової зведуть житлові будинки з вбудованими приміщеннями центру розвитку дитини, магазинами та амбулаторією сімейного лікаря. Всередині проектованого кварталу на першому поверсі має бути дитсадок. Також у межах детального плану передбачили підземний паркінг майже на тисячу місць. Загалом тут бути три квартали.

На розі вулиць Хмельницького та Механічної пропонують збудувати торгово-розважальний центр атріумного типу з відпочинковою зоною. Висота будинків у цьому кварталі становитиме 4, 7 та 9 поверхів, а кількість квартир – 331. Окрім цього, планують облаштувати паркінг на 293 машини. 

Завод «Алмазінструмент» розташований на території колишньої фабрики Бачевського, що виробляла алкогольну продукцію. Більшість будівель зводили на початку ХХ століття. У другій половині ХХ ст. у виробничих корпусах горілчаної фабрики розмістили машинобудівне підприємство, потім завод алмазного інструменту. Нині на території заводу орендують приміщення приватні підприємці.

ЖК «Брама»

ЖК «Новий Форт»

ЖК «Вежа»

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ