Рішення про знесення 8 зайвих поверхів ЖК «Форест Хілл» у Львові набрало законної сили

Усі квартири у багатоповерхівці уже продані

У середу, 23 жовтня, Восьмий апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення суду попередньої інстанції щодо знесення восьми поверхів скандального ЖК «Форест Хілл» на вул. На Нивах у Львові. Про це повідомила очільниця юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Наприкінці серпня Львівський окружний адміністративний апеляційний суд зобов’язав 49-річну львів’янку Ганну Федорів знести 8 поверхів самочинно збудованого ЖК «Форест Хілл» на вул. На Нивах. Ганна Федорів є замовницею будівництва та власницею земельної ділянки, на якій воно проводилось. У 2015 році вона отримала дозвіл на будівництво 4- поверхового будинку, однак натомість збудувала 12 поверхів, ошукавши 88 вкладників, що встигли придбати тут квартири.

Відтак окружний адміністративний суд зобов’язав її знести частину будинку (з 5 до 12 поверху). Восьмий апеляційний адміністративний суд 25жовтня залишив в силі рішення окружного суду.

Гелена Пайонкевич пояснила ZAXID.NЕТ, що таким чином рішення про знесення частини будинку набрало законної сили і можна приступати до відповідних робіт. Однак, за її словами, це рішення буде важко виконати, оскільки усі квартири у цьому будинку уже продані. На судове рішення ще може бути подана касація.

ДЖЕРЕЛО