Рішення виконкому від 30 березня 2018 року

На засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято 15 рішень у сфері містобудування. Ще 5 рішень не прийняли, а 1 – перенесли. 

Відтак, на виконкомі прийняли рішення:

 • Про розроблення детального плану території у районі вул. Замарстинівської та вул. Торф’яної.
 • Про затвердження внесення змін до детального плану житлового району «Під Голоском».
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво обслуговуючим кооперативом «Житловобудівельний кооператив «Рідна садиба» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими комерційними приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Малоголосківській.
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ОСББ «Балтійське 19» багатоквартирного житлового будинку на вул. Балтійській, 19.
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Львівський завод залізобетонних виробів № 1», ПП «Укртексколор» та ТзОВ «Всеукраїнський аукціонний центр з продажу активів та майна банкрутів» багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення з виділеною площею для груп короткотривалого перебування дітей, окремостоячими автостоянками з котельнею, трансформаторною підстанцією на вул. Кульпарківській, 93 (у 5 чергах будівництва).
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та прибудованого центру розвитку дитини на вул. Городницькій, 47 (5 черга).
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Гофер Україна» котельні з сушильним комплексом та реконструкцію існуючого деревообробного виробництва на  вул. Т. Шевченка, 329.
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Експерт-інвест» підземного паркінгу на просп. В. Чорновола – вул. Замарстинівській.
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Палац спорту «Україна» Палацу ігрових видів спорту «Спартак» на вул. А. Мельника, 18 (у двох чергах).
 • Про затвердження Порядку надання вимог до архітектурно-планувальної частини проекту на влаштування проїзду (заїзду) до об’єкта містобудування.
 • Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг з питань архітектури, які надає виконавчий комітет.
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.02.2018 № 120.
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.02.2018 № 197.
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.06.2017 № 475.
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.11.2017 № 1038

Не прийнято рішення:

 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Веремеєнком О. В. закладу громадського харчування за рахунок надбудови на вул. Чернівецькій, 1 для обслуговування транспортного вузла пл. Двірцевої.
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на влаштування гр. Волошиним І. В. тимчасового павільйону для закладу громадського харчування на вул. Кульпарківській (навпроти будинку № 156) зі збірно-розбірних конструкцій без права влаштування фундаментів та без права оформлення права власності.
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (2 черга).
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (3 черга).
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Львівське автотранспортне підприємство – 14630» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом зі знесенням існуючих будівель на вул. Городницькій, 47 (4 черга). 

Перенесли рішення:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПП «Юридичне агентство» багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та вбудованою трансформаторною підстанцією і даховою котельнею на вул. Професора П. Буйка, 27.

ДЖЕРЕЛО: http://city-adm.lviv.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ