Розважальний центр проти скверу: долю громадського простору на Кульчицької вирішить апеляційний суд

У Львові триває боротьба місцевих мешканців та міськради за сквер на вулиці Кульчицької 18, проект якого став одним із переможців Громадського Проекту у 2018 році. Львівська міська рада подала апеляцію до суду, відстоюючи право на облаштування скверу на вулиці Кульчицької.

Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

У Залізничному районі міста планують облаштувати сквер на вул. Кульчицької, 18.
15369324677027 foto proektu 6ce0ea13645df8732d5ad292a6882ed8 1

Як повідомили у юридичному департаменті ЛМР, 21 червня 2018 року була прийнята ухвала міської ради № 3615 про підтримку місцевої ініціативи і надання статусу скверу громадському простору за адресою: вул. Кульчицької, 18. Однак, ця ухвала була оскаржена ТзОВ «Спортивний клуб «Сокіл» у Львівському окружному адміністративному суді. Місто подало апеляцію і відстоює в суді ініціативу облаштування скверу за цією адресою.

Ухвала № 3615 про підтримку місцевої ініціативи і надання статусу скверу громадському простору на вул. Кульчицької, 18 була оскаржена ТзОВ «Спортивний клуб «Сокіл» у Львівському окружному адміністративному суді. 2 квітня 2019 року суд виніс рішення у цій справі, яким позов товариства було задоволено і скасовано ухвалу Львівської міської ради.

skver1 8ea24

Міська рада оскаржила це рішення в апеляційному суді. Станом на сьогодні ця справа знаходиться на розгляді у 8 апеляційному адміністративному суді. Ця земельна ділянка є вільна від забудови і місто передбачило облаштування на цій ділянці скверу.

“У найближчий час має бути наступне засідання. До справи зараз залучені і депутати ЛМР, і представники громадськості.

Наша позиція незмінна — на вул. Кульчицької, 18 має бути сквер. Це місцева ініціатива. Багато мешканців її підтримали. А ухвалу про надання статусу скверу громадському простору за адресою вул. Кульчицької, 18 прийнято в межах і у спосіб, передбачений законом України, відповідно до земельного кодексу”, — повідомив Мирослав Гавриляк, заступник директора юридичного департаменту ЛМР.

3465344

Як повідомили у Залізничній РА, на вул. Кульчицької, 18 цього року зроблено тротуар, алею, клумбу під квіти та заходи для лавочок. Роботи будуть продовжені наступного року. Новий сквер має з’єднатися із сквером на вул. Виговського.

«Цього року на облаштування скверу на вул. Кульчицької, 18 було виділено 500 тис. грн. За ці кошти ми вже зробили тротуар, з виходом на вул. Кульчицької, одну алею, клумбу під квіти та заходи для лавочок. Роботи будуть продовжені наступного року. Проектом передбачено замощення алей, встановлення вуличних меблів, освітлення тощо. Новий сквер має з’єднатися з сквером на вул. Виговського», — повідомив Ігор Герич, заступник голови Залізничної РА.

 

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ