Ринок нерухомості: Ціни в гривні на новобудови зросли

З підняттям офіційного курсу ціни в гривні на новобудови зросли. Про це йдеться в аналітиці ЛУН.

З підняттям офіційного курсу ціни в гривні на новобудови зросли.
Фото: depositphotos.com

Як змінилися ціни

Так в Києві житло стало дорожче на +5200 і тепер становить 44 500 грн/м², в Одесі на +10 500 до 38 500 грн/м², у Львові на +7100 до 42 500 грн/м².

Найдорожчою областю нових метрів є Закарпатська з 36 800 грн/м².

Ринок вторинки

Ринок вторинного житла все ще відчуває нестачу пропозиції та попиту. Кількість житла виставленого на продаж зменшилась вдвічі в країні, а відновленню попиту заважають законодавчі вимоги обов’язкової присутності всіх власників квартири у нотаріуса.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ