Ще однією багатоповерхівкою у Львові побільшає

Львівська міськрада дозволила збудувати нову 10-поверхівку на вул. Пасічній, 133-А, відтак скоро там з’явиться невеликий житловий квартал. Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради.

Сьогодні, 3 листопада, виконком міської ради надав містобудівні умови та обмеження на будівництво ПП “Інжект” багатоквартирного житлового будинку з об’єктами обслуговування у цокольному поверсі на вул. Пасічній, 133-А.

Як йдеться у проекті рішення, на земельній ділянці, площею 0,8267 га, ПП “Інжект” побудує 10-поверховий житловий будинок. Максимально допустимий відсоток забудови ділянки становить 40%.

Цільове призначення землі – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, функціональне призначення – зона Ж-4 – зона багатоповерхової житлової забудови, відповідно до зонінгу Сихівського району. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.

Відповідно до кадастрового номеру земельної ділянки нова 10-поверхівка з’явиться неподалік житлового комплексу “Пасічний” (“Ваш Дім”, вул. Пасічна, 133-3, 171).

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань, ПП “Інжект” зареєстроване за тією ж адресою: м. Львів, вул. Пасічна, 133-А.

Власниками ПП “Інжект” є троє осіб: Пущак Роман Іванович, Пущак Артур та Пущак Юстина. Адреси двох останніх засновників вказані у Польщі. Розмір статутного капіталу підприємства складає 62 049 96 грн. Основним видом діяльності вказано “вантажний автомобільний транспорт”.

ДЖЕРЕЛОhttps://varianty.lviv.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ