Шість львівських архітектурних проектів перемогли в національному конкурсі

Серед переможців – готель у центрі міста, меморіал Небесної Сотні та житлові будинки

Проекти двох житлових комплексів, готелю та меморіалу Небесної Сотні у Львові стали переможцями цьогорічного конкурсу Національної спілки архітекторів України (НСАУ). Ще кілька нагород отримали проекти, які у Львові ще не зреалізовані. Конкурс проводився в онлайн-режимі упродовж листопада.

Загалом на конкурс подали 117 робіт з різних областей України. Переможців премії визначали впродовж листопада, а 1 грудня НСАУ опублікувала повний перелік проектів-переможців. Автори львівських архітектурних проектів отримали шість нагород.

Зокрема львівські архітектори Віктор Кудін, Ольга Рябова і Михайло Карнаухов стали лауреатами премії у номінації «Будівлі, комплекси і споруди» за реставрацію будівлі австро-угорського банку під «Bankhotel» на вул. Листопадового Чину у Львові. Цей готель відкрили у 2018 році.

«Bankhotel» на вул. Листопадового Чину у Львові (фото з сайту готелю)

У номінації «Ландшафтна архітектура» перемогу отримали автори проекту Меморіалу Небесної Сотні у центрі Львова Богдан Гой, Андрій Лесюк, Христина Пундак та Марія Яструбчак. Проект Меморіалу Небесної Сотні обрали на всеукраїнському конкурсі, а сам меморіал відкрили у 2019 році.

Меморіал Небесної сотні у Львові (фото ЛМР)

Серед лауреатів премії в номінації «Містобудування» опинились колишній головний архітектор Львова Юліан Чаплінський та двоє його колег Катерина Ковальчук і Кейс Ван Райнен за концепцію відновлення Пелчинського ставу на вул. Вітовського у Львові. Цей проект у Львові ще не реалізували.

Візуалізація проекту Пелчинського ставу у Парку культури

Архітектори Євген Васильєв, Андрій Кузьменко та Максим Клоченко отримали нагороду НСАУ за проект споруди церкви «Земля і небо» у Львові. Цей проект був учасником всеукраїнського конкурсу на будівництво нової церкви ПЦУ на вул. Пекарській, однак тоді журі обрало переможцем інший проект.

Проект сакральної споруди «Земля і небо» (нереалізований)

Лауреатами конкурсу у номінації «Багатоповерхові житлові будинки» стали автори проекту житлового комплексу «Сіті» на просп. Чорновола, 69 Олександр Беценко, Віталій Квич та Павло Петрич.

ЖК «Сіті» на просп. Чорновола

Ще одну перемогу у цій номінації присудили Віктору Зотову, Володимиру Йосипчуку та Олександру Беценку та Назару Шклянці за ЖК «Місто трав», що навпроти ТРЦ Viktoria Gardens на вул. Кульпарківській у Львові.

ЖК «Місто трав» на вул. Кульпарківській (фото з сайту ЖК)

Конкурс-огляд Національної спілки архітекторів проводять раз у рік у різних напрямках: містобудування; будівлі, комплекси та споруди; багатоповерхові житлові будинки; малоповерхові житлові будинки; ландшафтна архітектура; інтер’єр. Участь у конкурсі можуть взяти будь-які архітектори, сплативши внесок 500 грн. Журі конкурсу цього року складалося з семи архітекторів – представників різних регіонів.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА     або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ