Школа із прозорим дахом: у Львові презентували проєкт добудови ліцею на вул. Героїв Крут

Ще у грудні Львівська міська рада погодила реконструкцію та добудову ліцею №80. Зараз на місці майбутньої будови тривають геологічні дослідження. Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Усі роботи відбуваються коштом приватного забудовника – компанії Resident Development. Над проєктом працює архітектурна майстерня KUDIN architects.

За задумом архітекторів, школа має бути буквально пронизана світлом. Тож частково прозора покрівля зі cкляними ліхтарями – далеко не єдина деталь, яка вирізнятиме цей навчальний заклад від інших.

«Проєкт планується дуже крутий. Могли б просто добудувати типовий навчальний корпус, але є бажання і можливість у забудовника – і в результаті очікуємо на заклад, який не на словах відповідатиме останнім тенденціям шкільної освіти у світі.

Прозорі скляні стіни, що відділятимуть класи від загальної території, приміщення для робототехніки, іноземних мов, інформатики, музики, моделювання, хореографії, спортивний великий зал, сходи, що «трансформуватимуться» у відкритий амфітеатр і басейн на 25 метрів.

З огляду на війну передбачили, звичайно, укриття для всіх учнів, яким служитиме тир на 25 метрів. У планах також є спеціальні приміщення для учнів, де вони можуть здобути парамедичний досвід», – зазначив Любомир Зубач.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ