Суд вкотре визнав незаконним будівництво розважального комплексу парку «Знесіння»

Львівський окружний адміністративний суд 2 травня 2018 року скасував реєстрацію об’єкта будівництва готелю у парку «Знесіння». Про це на своїй сторінці у Facebook написала правозахисниця Наталія Сінкевич. Відтак суд задовольнив позов військової прокуратури Західного регіону і визнав незаконною реєстрацію ТзОВ «Архібуд» права власності на фундамент готелю на вул. Довбуша, 15 на території колишньої військової частини.

«Це був позов на скасування реєстрації об’єкту незавершеного будівництва (котловану). У лютому торік забудовник зареєстрував цей об’єкт незавершеного будівництва. Однак, найімовірніше представники забудовника та реєстратора оскаржать рішення  суду першої  інстанції у апеляційному суді», — розповів у коментарі Tvoemisto.tv Роман Куровець, заступник президента громадської організації «Правозахисний центр імені генерала УНР Володимира Сікевича».

Крім цього, за його словами, у судах наразі перебувають низка справ, зокрема про скасування договору купівлі-продажу  майна військової частини.

Згідно зі словами Наталії Сінкевич, у 2006 році Держприкордонслужба, якій належали будівлі військової частини, продає приміщення забудовнику ТзОВ «Будінвест», який пізніше перепродав їх для ТзОВ «АрхіБуд». Пізніше продаж визнали незаконним, а через два роки міська рада уклала договір про оренду 2,9 га землі з ТзОВ «АрхіБуд» для житлової забудови. Однак пізніше мету будівництва змінюють на готельно-рекреаційний комплекс, після чого міська рада вимагає повернути землю державі.

У березні 2016 року суд визнає землю державною власністю, що належить землям оборони, а у  листопаді на вул. Довбуша, 15, розпочали будівельні роботи. Однак, як повідомляють у міській Інспекції ДАБК, жодних дозволів на початок будівельних робіт не видавали. 

У лютому торік суд заборонив ведення підготовчих та будівельних робіт для ТзОВ «Архібуд», а у липні апеляційний господарський суд на 76 тисяч грн оштрафував забудовника через вирубку дерев у парку.

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/