Суд вкотре визнав незаконним будівництво розважального комплексу парку «Знесіння»

Львівський окружний адміністративний суд 2 травня 2018 року скасував реєстрацію об’єкта будівництва готелю у парку «Знесіння». Про це на своїй сторінці у Facebook написала правозахисниця Наталія Сінкевич. Відтак суд задовольнив позов військової прокуратури Західного регіону і визнав незаконною реєстрацію ТзОВ «Архібуд» права власності на фундамент готелю на вул. Довбуша, 15 на території колишньої військової частини.

«Це був позов на скасування реєстрації об’єкту незавершеного будівництва (котловану). У лютому торік забудовник зареєстрував цей об’єкт незавершеного будівництва. Однак, найімовірніше представники забудовника та реєстратора оскаржать рішення  суду першої  інстанції у апеляційному суді», — розповів у коментарі Tvoemisto.tv Роман Куровець, заступник президента громадської організації «Правозахисний центр імені генерала УНР Володимира Сікевича».

Крім цього, за його словами, у судах наразі перебувають низка справ, зокрема про скасування договору купівлі-продажу  майна військової частини.

Згідно зі словами Наталії Сінкевич, у 2006 році Держприкордонслужба, якій належали будівлі військової частини, продає приміщення забудовнику ТзОВ «Будінвест», який пізніше перепродав їх для ТзОВ «АрхіБуд». Пізніше продаж визнали незаконним, а через два роки міська рада уклала договір про оренду 2,9 га землі з ТзОВ «АрхіБуд» для житлової забудови. Однак пізніше мету будівництва змінюють на готельно-рекреаційний комплекс, після чого міська рада вимагає повернути землю державі.

У березні 2016 року суд визнає землю державною власністю, що належить землям оборони, а у  листопаді на вул. Довбуша, 15, розпочали будівельні роботи. Однак, як повідомляють у міській Інспекції ДАБК, жодних дозволів на початок будівельних робіт не видавали. 

У лютому торік суд заборонив ведення підготовчих та будівельних робіт для ТзОВ «Архібуд», а у липні апеляційний господарський суд на 76 тисяч грн оштрафував забудовника через вирубку дерев у парку.

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ