СУСІДСЬКА ІСТОРІЯ. ЯК КУПИТИ КВАРТИРУ В НОВОБУДОВІ ЛЬВОВА, А ОПИНИТИСЯ В ГОРАХ

24 сусіди, 1542 метра над рівнем моря, 19 км маршруту.

Погодьтеся, купуючи квартиру у новобудові, ви познайомитеся з своїми сусідами через 1,5-2 роки, коли будинок вже буде зданий в експлуатацію, але ж цікаво знати вже на початку, хто твої сусіди.

Девелоперська компанія «Квітка.Майстерня будинків» та експерти зі спортивного спорядження GORGANY організували в червні «Першу Мандрівку Сусідів». Познайомити майбутніх сусідів під час спільного походу вирішили, коли анонсували новий проект «Квітки» – житловий масив «ҐОРҐАНИ» на вул. Стрийській, 195. 

«Цікаво знати ще на початку, з ким будеш жити поруч, адже сусідів ти будеш бачити чи не щодня і так чи інакше вирішуватимеш з ними різні побутові питання. Найкращий спосіб пізнати людину піти разом в гори. Так виникла ідея спільної мандрівки для людей, які придбали квартири в житловому масиві “Ґорґани”»,– розповідають у компанії «Квітка. Майстерня будинків», адже гасло новобудови – «Коли в горах як вдома, а вдома як в горах»

Gorgany розробили маршрут мандрівки на гору Хом’як – південно-східну частину гірського масиву Ґорґани. Маршрут пролягав через характерні кам’яні схили, водоспади і стрімкі підйоми. Найбільше усім запам’яталось екстремальне сходження та спільна фотосесія на висоті 1542 м – на вершині, де перед тобою відкривається безкрайня панорама гір.

«Можна шукати квартиру в новобудові за локацією, ціною, а можна за сусідами. Мати «моцних» сусідів – то велике щастя. Тепер ми впевнені, що 24 сусіди в житловому масиві “Ґорґани” добрі, позитивні і сміливі люди, перевірені скелями, горами і спільною пригодою. А решту Сусідів будемо перевіряти горами зовсім скоро, в наступній мандрівці», – коментують у «Квітка. Майстерня будинків».

За словами організаторів «Перша Мандрівка Сусідів» – лише початок, вже зараз планується наступна поїздка з GORGANY.BUS . Приєднатися до неї просто – якщо ви шукаєте для себе нове житло і хочете мати перевірених сусідів, обирайте квартири на сайті та готуйтеся до подорожей!

Довідка.

Житловий масив «Ґорґани» – новий проект компанії «Квітка. Майстерня будинків», що споруджується на вул. Стрийська, 195. У червні відкрито продажі в 2-ій секції будівництва. Площі квартир – від  33 кв. м. Планована здача в експлуатацію – 1 квартал 2021 року (2-а секція), 4 квартал 2020 року (1-а секція житлового масиву). Діє розтермінування, перший внесок – від 30%.

 

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ