Тендер на будівництва платних доріг готуватиметься наприкінці року

Підготовка до тендеру на будівництво доріг на умовах концесії Львів-Краковець і Київ-Біла Церква буде розпочата наприкінці 2018 року.

Про це у вівторок, 20 лютого, заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час брифінгу.

“Робота по концесійних дорогах триває. Я сподіваюся, що в кінці цього року ми зможемо почати підготовку до тендеру. Швидше за все це будуть дві дороги Львів-Краковець і Київ-Біла Церква”, – сказав він.

Радник голови «Укравтодору» Олександр Кава заявив, що проектна вартість будівництва платної дороги Київ – Біла Церква складе близько 300 млн дол. Залучення міжнародних інвесторів стане можливим після внесення змін до закону про концесії.

Він зазначив, що після ухвалення законопроекту про внесення змін до закону про будівництво доріг на умовах концесії Укравтодор зможе офіційно розпочати переговори з потенційними компаніями-концесіонерами на будівництво цих доріг.

ДЖЕРЕЛО: https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ