Ціни на «первинці» зросли на 7,7% в 3 кварталі — Держстат

Ціни на первинному ринку житла в Україні в липні-вересні 2020 року зросли на 7,7% проти аналогічного періоду 2019 року, на вторинному ринку — на 10,6%. Про це свідчать дані Держстату.

Ціни на первинному ринку житла в Україні в липні-вересні 2020 року зросли на 7,7% проти аналогічного періоду 2019 року, на вторинному ринку — на 10,6%.
Фото: dream-house.if.ua

Які квартири подорожчали

За даними відомства, найбільше зросли ціни на первинному ринку житла в третьому кварталі на однокімнатні (на 9,3%) і трикімнатні (8,1%) квартири, тоді як двокімнатні подорожчали на 5,9%.

На вторинному ринку найбільше зросли ціни на однокімнатні (на 11,9%) і двокімнатні (11,2%) квартири. Трикімнатні подорожчали на 8,5%.

Як змінилися ціни

У звітний період зростання цін на житло сповільнилося на первинному ринку, в той час, як на вторинному прискорилося.

Зокрема, на «первинці» ціни на житло зросли на 1,2% у порівнянні з другим кварталом 2020 року (на 2% на трикімнатні, на 1,6% на однокімнатні та на 0,5% на двокімнатні квартири). При цьому в другому кварталі до першого зростання прискорилося на 1,8%.

На «вторинці» у третьому кварталі 2020 року у порівнянні з другим ціни на житло зросли на 2,4% (на 3,1% на двокімнатні квартири, на 2,6% — на трикімнатні, на 1,1% — на однокімнатні), тоді як у першому кварталі вони зросли на 1,5%.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА     або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ