У будівлі театру в центрі Львова відкрили «еротичний клуб»

У будівлі Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, що на проспекті Свободи, 26 у центрі Львова, відкрили «еротичний театр».

У прес-службі театру Заньковецької заявили, що частина будівлі, де розташовано заклад, їм не належить, а тому вони не могли ніяк вплинути на появу еротичного клубу, пише Tvoemisto.tv.

«Це приміщення перебуває в приватній власності. Ми, звичайно, не бажаємо такого сусідства, але самостійно на це впливати не можемо. Щоб унеможливити появу таких речей, у Львові повинна бути якась консолідована громадська позиція та обурення», – повідомили у театрі.

Повна назва еротичного клубу – Corset Erotic Theater and Restaurant Club. Власником закладу є ТОВ «Сцена №3». Згідно з даними Youcontrol, цією фірмою володіє уродженець села Буховичі Мостиського району Богдан Нагайло. Юридична адреса фірми збігається з фактичною адресою клубу. Основним видом діяльності ТОВ «Сцена №3» є обслуговування напоями (КВЕД 56.30).

У коментарі ЗМІ Богдан Нагайло підтвердив, що є власником еротичного клубу, втім, як він каже, це радше «еротичний театр». Таку назву він пояснює тим, що заклад розташований, власне, у театрі.

«Це не стриптиз-клуб, нічого аморального тут не відбувається. Театр завжди був осередком світського життя. Наприклад, згадаймо, як у театрі Курбаса колись розташовувалося казино, ресторан та кабаре. Це частина концепції закладу. У минулому це називали кабаре, зараз – еротичний театр», – запевнив Нагайло.

За його словами, заклад є ресторан-клубом. Його інтер’єр відстворює стиль кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Разом з тим, згідно з інформацією на Facebook-сторінці закладу, працює цей ресторан з 22:00 по 6:00.

ДЖЕРЕЛО: http://vgolos.com.ua/news/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ